Kdo není na Google jako by nebyl

a ne jenom na Google, ale v České republice také na Sklik. Chodí na Váš web opravdoví klienti nebo jen klikači?

PPC (Pay Per Click = platba za klik) kampaně jsou jednou z nejefektivnějších forem online reklamy. S profesionální správou PPC kampaní máme velké zkušenosti. Garantujeme, že správným nastavením PPC získáte především zákazníky a ne jen velké počty kliků na Vaše reklamy! Postaráme se o:

Vyzkoušejte si nás.

Jak PPC funguje

Inzerent platí pouze za samotné prokliknutí reklamy. Jinak řečeno, zaplatíte pouze za návštěvníky, které reklama zaujala na tolik, že se chtěli dozvědět víc a proklikli se přes reklamu na váš web.

A jak Vám s PPC můžeme pomoci my?

Odhalíme chyby a najdeme potenciál, tak abyste investovali své peníze efektivně! Získáte konkrétní doporučení, která vám pomohou k vyššímu výkonu v Google Ads a Sklik.

Správa PPC kampaní je běh na dlouhou trať, a proto je nutné nastavení  kampaní neustále inovovat a přizpůsobovat aktuálním podmínkám na online trhu. Výsledky uvidíte téměř ihned. Dokážeme na váš web přivést nové zákazníky, zvýšit počet objednávek a jiných konverzí na webu.

  • Co je potřeba inovovat v účtech PPC reklam
  • Jaké změny je potřeba udělat k dosažení cílů
  • Konkrétní výsledky, vycházející z doporučených změn

S PPC  vneseme do vašeho podnikání nadhled a objevíme oblasti, které potřebují upravit a vylepšit.

Nechte si zkontrolovat vaše PPC kampaně od nás!

Nechte si zkontrolovat vaše PPC kampaně od nás! Prověříme výkon vašich současných reklam, zjistíme která slova vám přináší zákazníky a která ne a doporučíme zefektivnění. Pokud nic chybného nenajdeme, nic neplatíte.

Pokud si PPC kampaně spravujete sami a chcete u toho dál zůstat, využijte naši možnost supervize zkušeným profesionálem. Poradíme Vám a povedeme Vás, případně provedeme vše, s čím si nebudete vědět rady.

Nemáte na to čas ani nervy? Postaráme se o správu Vašich PPC kampaní komplet.

Zkušenosti našich klientů a jejich

doporučení

Zajistíme internetový
marketing i pro Vás!