Podmínky a informace o zpracování osobních údajů

Společnost AZ TRADE AGENCY s.r.o. (dále jen „správce“) stanovuje v souladu s Nařízením Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „GDPR“) tyto Podmínky a informace o zpracování osobních údajů (dále jen „podmínky“), které se týkají zpracovávání a ochrany osobních údajů.
Tyto podmínky upravují ochranu osobních údajů při užívání webových stránek www.az-trade.cz třetími osobami (uživateli), (dále jen „Podmínky“).

Kdo zpracovává Vaše údaje?

Jsme marketingová společnost, vlastník a provozovatel webových stránek – AZ TRADE AGENCY s.r.o., IČO: 28800273, se sídlem Vrchlického sad 1894/4, 602 00 Brno – Černá Pole. Jako správce a zpracovatel Vašich osobních údajů budeme zpracovávat Vaše osobní údaje dle níže uvedených podmínek.
Kontaktní údaje správce jsou následující:

Jaké Vaše osobní údaje zpracováváme?

Zpracováváme pouze osobní údaje, které nám poskytujete v souvislosti s využíváním našich služeb (např. vytvoření a správa PPC reklamy, sociálních sítí, srovnávačů zboží včetně tvorby strategie a obsahového plánu, grafické podoby, obsahu aj., zajištění propagace Vašich eshopů, tvorby webu a webová analytika).
Jedná se tak o následující údaje, které nám sdělíte při registraci k některé z našich služeb:

Proč Vaše osobní údaje zpracováváme?

Hlavním důvod, proč zpracováváme Vaše osobní údaje, je:

  • spravovat Vaše uživatelské účty, abychom Vám mohli poskytovat služby, o které jste projevili zájem
  • zajistit bezproblémové zobrazovaní Vaší firmy na internetu