Copywriting aneb originální texty pro váš web

Rádi pro vás připravíme originální texty, které vám zajistí přízeň stávajících zákazníků a pomohou vám najít nové. Poradíme si s technickou stránkou tak, aby vás vyhledávače upřednostňovaly před ostatními. Skrze texty a příběhy o vás řekneme zákazníkovi vše podstatné.

Proč si vybrat nás?

Jaké texty pro vás připravíme?

PR články
Publikovat články na oborových magazínech patří k nenucené formě prezentace. Prostřednictvím těchto článků můžete cílit na zákazníky, kteří se zajímají o váš obor. Jsme schopni pro vás připravit článek na jakékoliv téma.

Tvorba webového obsahu
Potřebujete otextovat nové webové stránky nebo dodat energii těm starým? Zajistíme kvalitní a zajímavé texty, které přitáhnou nejednoho zákazníka.

Články na blog
Nemáte čas udržovat komunikaci se zákazníky? Prostřednictvím článků do blogu je informujeme o vašich službách a produktech. Víme totiž, že budování vztahů se zákazníky je klíčem k úspěchu.

Posty na sociálních sítích
Udržet krok na trhu dnes není vůbec snadné a bez sociálních sítí téměř nemožné. Připravíme poutavé posty o novinkách a zajímavostech, které chcete sdělit zákazníkům.

Propagační texty a tiskové materiály
Potřebujete vymyslet zajímavý slogan, text na brožuru, leták či vizitky tak, aby si vás zákazníci zapamatovali? Nechte to na nás!

Zkušenosti našich klientů a jejich

doporučení

Zajistíme internetový
marketing i pro Vás!